Renault Club ČR Renault Club ČR

 15. sraz Renault Clubu

 


Vážení příznivci automobilů Renault,

Dovolte abychom Vám touto cestou oznámili že ve dnech 9.9.-11.9.2005 (Pá,So, Ne) se uskuteční 15. sraz všech členů a příznivců Renault klubu a automobilů Renault vůbec. Sraz se bude konat v Jičíně, v autokempinku Rumcajs, který je pro nás v tomto termínu rezervován. Kemp se nachází na okraji Jičína směrem ku Praze. Od Prahy je vzdálen cca 95 km . Příjezd od Prahy bude značený.
Na programu 15. srazu budou tradiční zábavní soutěže zručnosti, renaulťácký vědomostní test, dobré jídlo a pití. Vítězové budou odměněni hodnotnými cenami, které věnuje náš klub a naši sponzoři. (pravidla soutěží)

Každý účastník 15. srazu bude mít možnost vyhrát jedinečného veterána značky Renault. (bez ohledu na umístění v soutěžích) Každý uživatel fóra Renault Clubu se může rovněž zúčastnit tipovací soutěže o zajímavé věcné ceny.

Letošní 15.sraz bude, z hlediska časového rozložení pojat stejně jako sraz předchozí. Začínat se bude už v pátek v podvečer. První soutěží bude noční orientační závod se startem kolem 21 hodiny. V sobotu pak bude následovat orientační závod, námi pracovně nazývaný "čumjízda":-), dále tradiční soutěže zručnosti. Pro dva orientační závody budete potřebovat mapu České republiky v měřítku 1:100000. Kromě výkonů zúčastněných se bude jako vždy hodnotit i krása vašich Renaultů jak staršího, tak i novějšího data výroby, a tak jako každoročně bude hodnocen nejlepší ženský výkon.

Všechny soutěže se započítávají do celoročního hodnocení o titul "Mistr Renault"

.

Časový harmonogram bude upřesněn na místě.


pátek:
příjezd a ubytování, seznámení s programem srazu
20:00 slavnostní zahájení srazu
21:00 rozprava před startem a start nočního orientačního závodu

sobota:
8:00 snídaně
9:00 zahájení soutěžního dne
10:00 první soutěž
12:30 oběd
13:30 spanilá jízda
15:30 pokračování v soutěžích, a soutěž pro děti, čumjízda
??:00 po dojezdu do cíle: pití, povídání

neděle:
snídaně jak kdo vstane

Účastnický poplatek je stanoven ve výši 180 Kč/auto pro členy klubu a 350 Kč/auto pro nečleny. Účastníci, kteří přijedou s vozy staršími než 23 let, mají účast na sraze zdarma (jsou zproštěni platby účastnického poplatku). Poplatek se bude vybírat v místě konání a zahrnuje možnost účastnit se všech soutěží a losování. Výsledky soutěží se započítávají do ročního

hodnocení Mistr Renault. Účastníkům doporučujeme příjezd v pátek odpoledne. Abyste mohli soutěžit, měli byste být přihlášeni do pátku do 20:00. V opačném případě nezaručujeme přijetí do soutěží!!
Proto chcete-li se zúčastnit srazu vyplňte prosím přiložený formulář abychom měli dostatečný přehled o počtu účastníků a vozů. Máte-li zájem o ubytování, rezervujte si jej u správce kempu nebo motelu (kontakty jsou uvedeny níže).

Správce kempu: p. Davídek - chatky
tel: 493531078
mobil: 606222006
Motel v areálu kempu, p. Ježek
tel: 493531400

Kontakt na autocamp:
autocamp Rumcajs:
Koněvova 331
506 01 Jičín

 

Jméno: (jméno a přijmení)
Bydliště:
Ano jsem členem klubu (pro účel této přihlášky se členem rozumí i přihlášení, kteří dosud nemají zaplacený členský příspěvek)
 
číslo členské karty:
e-mail:
Jiný kontakt: (Telefon)
Využiji možnost ubytování: Pro celkem: osob(y)
Zůčastním se se svým vozem: Model:
(c) 1998 - 2004, Všechna práva vyhrazena, Renault Club Česká republika