12. sraz Renault Clubu a přátel všech renaultů


Vážení příznivci automobilů Renault,

Dovolte abychom Vám touto cestou oznámili že ve dnech 21.5.-23.5.2004 (Pá,So, Ne) se uskuteční 12. sraz všech členů a příznivců Renault klubu a automobilů Renault vůbec. Sraz se bude konat v Jičíně, v autokempinku Rumcajs, který je pro nás v tomto termínu rezervován. Kemp se nachází na okraji Jičína směrem ku Praze. Od Prahy je vzdálen cca 95 km. Příjezd od Prahy bude značený.
Na programu 12. srazu budou tradiční zábavní soutěže zručnosti, renaulťácký vědomostní test, dobré jídlo a pití. Vítězové budou odměněni hodnotnými cenami, které věnuje náš klub a naši sponzoři. (pravidla soutěží)


Letošní 12.sraz bude, z hlediska časového rozložení pojat stejně jako sraz předchozí. Začínat se bude už v pátek v podvečer. První soutěží bude noční orientační závod se startem kolem 21 hodiny. V sobotu pak bude následovat orientační závod, námi pracovně nazývaný "čumjízda":-)
, dále tradiční soutěže zručnosti. Pro dva orientační závody budete potřebovat mapu České republiky v měřítku 1:100000. Kromě výkonů zúčastněných se bude jako vždy hodnotit i krása vašich Renaultů jak staršího, tak i novějšího data výroby, a tak jako každoročně bude bude hodnocen nejlepší ženský výkon.

Všechny soutěže se započítávají do celoročního hodnocení o titul "Mistr Renault"

Časový harmonogram bude upřesněn na místě.

pátek:

příjezd a ubytování, seznámení s programem srazu
20:00 slavnostní zahájení srazu
21:00 rozprava před startem a start nočního orientačního závodu

sobota:
8:00 snídaně
9:00 zahájení soutěžního dne
10:00 první soutěž
12:30 oběd
13:30 spanilá jízda
15:30 pokračování v soutěžích, a soutěž pro děti 18:00 denní orientační závod
??:00 po dojezdu do cíle: pití, povídání

neděle:
snídaně jak kdo vstane

11:00 vyhlášení vítězů, losování ankety, předání cen
Změna programu vyhrazena
O ubytování a stravu je postaráno. Nocleh stojí:
cca 150 Kč/ osoba/noc.
Pro náš klub a účastníky srazu je rezervováno ubytování v počtu 186 míst. Každý člen a účastník si tentokrát musí na níže uvedeném čísle zajistit objedávku sám. Klub tentokráte za jednotlivé účastníky ubytování neobjednává. Rezervace propadá v pátek 21.5. ve 20:00. Rezervaci je možno u správce kempu dohodnout i na jiný čas individuálně.Pokud již naplníme ubytovací kapacity kempu, je možno stanovat, evtl. použít vlastní karavan.
Spojení na správce kempu uvádíme níže.

Účastnický poplatek je stanoven ve výši 180 Kč/auto pro členy klubu a 350 Kč/auto pro nečleny. Poplatek se bude vybírat v místě konání a zahrnuje možnost účastnit se všech soutěží a losování. Výsledky soutěží se započítávají do ročního hodnocení Mistr Renault. Účastníkům doporučujeme příjezd v pátek odpoledne. Abyste mohli soutěžit, měli byste být přihlášeni do pátku do 20:00. V opačném případě nezaručujeme přijetí do soutěží!!
Proto chcete-li se zúčastnit srazu vyplňte prosím přiložený formulář abychom měli dostatečný přehled o počtu účastníků a vozů
. Máte-li zájem o ubytování, můžete si prostřednictvím níže uvedeného formuláře zajistit nocleh. Rezervace ubytování platí do pátku do 20.00 hod. Po tomto čase jsou rezervovaná místa uvolněna pro další zájemce. Víte-li dopředu, že Váš příjezd bude až po 20.00 hod, kromě vyplnění tohoto formuláře kontaktujte vedoucí kempu (viz kontakt uvedený níže)

Správce kempu: p. Davídek - chatky
tel: 493531078
mobil: 606222006
Motel v areálu kempu, p. Ježek
tel: 493531400

Jméno: (jméno a příjmení)
Bydliště:
Jsem členem klubu: (pro účel této přihlášky se členem rozumí i přihlášení, kteří dosud nemají zaplacený členský příspěvek)
čislo čl. karty:
E-mail:
Jiný kontakt: (telefon)
Využiji možnosti ubytování: pro celkem osob(y)
Zůčastním se se svým vozem: model:

Kontakt na autocamp:
autocamp Rumcajs:
Koněvova 331
506 01 Jičín